PRIETO CALLEJA, PRIMITIVO

2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1980/05/05

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1980/05/05

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07