PÉREZ VALDERRAMA, JOSÉ

PSOE PSE-EE
2. legegintzaldia(1983-1987)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1986/09

Osoko Bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1985/01/25 - 1985/01/25

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1985/01/25 - 1986/09

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1985/01/25 - 1986/09

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1985/01/25 - 1986/09

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1983/06/17 - 1986/09

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/02/04 - 1986/09

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1986/09

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07