PEREA LÓPEZ DE LETONA, GUILLERMO

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1991/10/10

Laguntza eta Gizarte Ongizeterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1991/10/10

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1991/10/10

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1991/10/10

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/04/01

Foru Plana eta Toki Erakunde Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 31/07/1987 -1991/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

Kargua: HAUTATUTAKO BILTZARKIDEA, BAINA EZ ZEN JABETU KARGUAZ

Aldia:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea:

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07