PERAL SANTOS, JUAN CARLOS

8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2007/08/07

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuetarako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Sustapen Ekonomiko eta Berrikuntzaren Kudeaketako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13