GARCÍA FERNÁNDEZ, PEDRO JOSÉ

Arabako PP
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugirkotasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 11/09/2015 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/12/16 - 2015/03/31

Foru Araubidearen eta Sustapen Ekonomikoaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/12/16 - 2015/03/31

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/12/16 - 2015/03/31

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/12/16 - 2012/10/19

Hiriarteko Garraio Plana ezartzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/01/25 - 2013/09/12

Foru Administrazioaren gardentasunari, partaidetzari eta informazioa eskuratzeari buruzko foru arau proposamenari buruzko txostena egiteko batzorde legegilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/05/30 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/12/16