MARTÍNEZ DE ALBENIZ CASI, PATXI

10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Garapen Ekonomikoaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Tokiko entitateen finantzazioari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/07/07 - 2018/06/15

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/02/20

Funtzionamendu Araudia aldatzeko eta hobetzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/10/24 - 2012/06/22

Hiriarteko Garraiobide Plan Zuzentzailea ezartzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/01/19 - 2013/09/12

Obra eta Zerbitzuen Foru Plana Arautzen duen Foru Arau Proposamenari buruz informatzeko Ponentzia Legegilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/03 - 2012/10/15

Toki Erakundeak Finantzatzeko Foru Funtsa arautzen duen Foru Araua aldatzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/02/07 - 2015/03/31

Araudi berria aplikatzeari buruzko txostena egiteko ponentzia

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2014/04/08 - 2014/06/10

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/07/03 - 2015/02/17

Arabako Lanak Foru Sozietate Publikoak langileen kudeaketaren eta obren kontratazioaren arloetan egindako jarduketei buruzko ikerketa-batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/12/18 - 2015/03/12

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 -2011/03/29

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzorde

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Gazteriaren eta Gizarte SustapenarenBatzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Ikerketa Batzordea Zanbranako arau subsidiarioekin Arabako Foru Aldundiak izan duen jokaerari buruzkoa Bokala

Kargua: Bokala

Aldia: 2010/11/12 - 2011/03/29

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/10/08