PASTOR ÁLVAREZ, JUAN

PSOE PSE-EE
5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 -1999/04/21

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Toki Erakunde eta Ekonomi Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Herrilan, Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Trebiñori buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/03/29 - 1999/04/21

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1991/06/17 - 1995/06/22

Mahaia

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1991/06/17 - 1995/06/22

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1991/06/25 - 1995/06/22

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1991/07/05 - 1995/06/22

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17