ORMAZÁBAL ZAMAKONA, FRANCISCO JOSÉ

Eusko Alkartasuna
4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/01/05

Laguntza eta Gizarte Ongizeterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/01/05

Kultura eta Kirolak Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/01/05

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/06/21 - 1995/01/05

“Casa del Santo”ri buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: PresidenteBatzordeburua

Aldia: 1994/09/26 - 1995/01/05

Arabako Unibertsitate-Campuseko Bultzapenerako Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1992/07/10 - 1995/01/05

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1987/07/13 - 1991/06/17

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

Osoko Bilkura

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Mahaia

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1985/01/18 - 1987/04/15

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1985/01/25 - 1987/04/15

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1986/09/30 - 1987/04/15

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Osoko Bilkura

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1980/02/16 - 1983/05/24

Mesa

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1980/02/16 - 1983/05/24

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07