OLALDE ARANA, IÑAKI

5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/29 - 1999/04/21

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/06/20 - 1999/04/21

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Herrilan, Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Trebiñori buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/03/29 - 1999/04/21

Batzarkide taldea: HERRI BATASUNA

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/29

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/10/23 - 1995/04/04

Batzarkide taldea: HERRI BATASUNA

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/10/23