OLABERRIA ULIONDO, JUAN JOSÉ

Misto (Euskadiko Ezkerra)
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1988/07/04

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1988/07/04

Kultura eta Kirolak Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1988/07/04

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 04/07/1988

Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1988/07/04

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1987/07/31 - 1988/07/04

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03