OFICIALDEGUI ARIZ, JOSÉ JOAQUÍN

Eusko Alkartasuna
4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/01

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko Bilkura

Kargua: 2. Lehendakariordea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Mahaia

Kargua: 2. Lehendakariordea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: 2. Lehendakariordea

Aldia: 1987/07/13 - 1991/06/17

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: 2. Lehendakariordea

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

Osoko Bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1983/05/24 -1986/05/26

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1983/05/24 - 1986/05/26

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1985/01/18 - 1986/05/26

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1985/01/25 - 1986/05/26

Batzorde Iraunkorra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1983/05/26 - 1986/05/26

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1983/06/17 - 1986/05/26

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1986/05/26

Foru Araubidea eta Udal-Gaiak Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1984/10/31 - 1986/05/26

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24

Osoko Bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1980/03/14 - 1983/05/24

Bozeramaile Batzarrak

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1979/12/17 - 1983/05/24

Biltzar Nagusietako Arautegiari buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1979/12/17 - 1983/05/24

Batzorde Iraunkorra

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/04/06 - 1983/05/24

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07