NAFARRATE KORTABARRIA, IÑAKI

EAJ PNV
9. legegintzaldia (2011-2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2013/03/26

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/02/11

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18

Obra eta Zerbitzuen Foru Plana Arautzen duen Foru Arau Proposamenari buruz informatzeko Ponentzia Legegilea

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2012/10/03 - 2012/10/15

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea eta Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 13/06/2003 - 03/04/2007

Toki Administrazioko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea eta Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2003/06/13