MURUA URIARTE, ALBERTO

Mixto (Eusko Alkartasuna)
2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Arautegi eta Barne-Gobernaturako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/10 - 1987/04/15

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1985/01/18 - 1987/04/15

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24