MOLINUEVO ELICEGUI, JOSÉ RAMÓN

Mistoa
2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/01/25 - 1987/04/15

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07