MOLINA CANO, LUIS

3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/04/01

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/02/08 - 1991/04/01

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Kultura eta Kirolak Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/02/08 - 1991/04/01

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/05/10 - 1991/04/01

Foru Plana eta Toki Erankunde Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/04/19 - 1991/04/01

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1989/02/06 - 1991/04/01

Batzarkide taldea: MISTO // SOZIALISTA (1989/01/30era arte)

Kargua: Bozermailea

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)