MUGURUZA MENDARTE, MIREN IRUNE

EAJ PNV
Baja
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2018/09/27

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2018/09/27

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2018/09/27

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2018/09/27

Toki erakundeen finantzaketari buruzko ponentzia

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2016/07/07 - 2018/06/15

INDESA 2010 Enplegu Zentro Berezia berregituratzeko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/01/30 - 2017/11/02

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2015/06/18