MIÑÓN ORTIZ, MARIA DEL CARMEN

5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1996/01/16

Herrilan, Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/01/16 - 1999/04/21

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1995/11/06

Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/11/06 - 1999/04/21

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/06/23 - 1995/09/20

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/06/21 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1989/11/13 - 1991/04/01

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1990/01/30 - 1991/04/01

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1990/05/15 - 1991/04/01

Kultura eta Kirolak Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1990/03/14 - 1991/04/01

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1989/11/13