CARRERA CASTRILLO, MIGUEL ÁNGEL

Independiente elkartea
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/06/18 - 2017/07/11

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/07/14 - 2017/07/11

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/07/11

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/07/11

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/07/11

Euskara, Kultura eta Kirol Saila

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/07/11

Toki erakundeen finantzaketari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/07/07 - 2017/07/11

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2019/04/02

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2019/04/02

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2019/04/02

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2017/12/01 - 2018/03/01

Toki erakundeen finantzaketari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2018/06/15

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18