MENDIGUREN BALDA, JAVIER

3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Foru Araubidea eta Udal-Gaiak Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/01/25 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/04/15