MARTÍNEZ LÓPEZ, VÍCTOR MANUEL

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1991/06/25 - 1995

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/05 - 1995

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995

Foru Plana, Toki Erakunde eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/09/29 - 1995

Trebiñori buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/11/15 - 1995

Arabako Unibertsitate-Campuseko Bultzapenerako Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1992/07/10 - 1995

“Casa del Santo”ri buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/09/26 - 1995

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1988/07/18 - 1991

Osoko Bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1989/11/20 - 1991

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1989/11/20 - 1991

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1988/10/21 - 19897/11/20

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1989/11/20 - 1991

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1988/07/21 - 1989/11/20

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/11/20 - 1991

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1988/07/27 - 1991

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1988/11/29 - 1991

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/06/27 - 1991

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1988/07/18