MARTÍNEZ-BUJANDA RUIZ-CARRILLO, FERNANDO

EAJ PNV
5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/21

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Toki Erakundeen eta Ekonomia Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/21

Herrilan, Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1995/10/13

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 1995/06/22