MARKINEZ RAMÍREZ, KOLDO

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/04

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Foru Plana, Toki Erakunde eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/04

Trebiñori buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Vocal

Aldia: 1994/11/15 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17