DE URRESTI GARCÍA, MARÍA VICTORIA

9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Nekazaritza batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/03/27

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Berdintasun Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/03/27 - 2013/04/16

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2013/04/16 - 2015/03/31

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/03/07 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15