BARRERA OCERIN, MARÍA VICTORIA

(Baja heriotzagatik)
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - 2020/10/11

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/10/11

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/10/11

Batzarkide taldea: ARABAKO POPULARRAK

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/11