ECHEZARRETA MANCISIDOR, MARÍA MERCEDES

9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2011/06/15 - 2015/06/18

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2011/06/20 - 2015/03/31

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2011/07/19 - 2015/06/18

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/11 - 2012/03/01

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 215/03/31

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Erregelamendu berriaren aplikazioari buruzko txostena prestatzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/04/08 - 2014/06/10

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15