LÓPEZ DE LACALLE ARIZTI, MARÍA LORENA

EH BILDU
Ordezko bozeramailea
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/29

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/02/20 - 2014/07/03

A.L.H.-aren kultura garatzeko Plan Estrategikoa egin eta aurkezteko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/03/08 - 2015/03/31

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/02/17 - 2015/06/18

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15