AZPILLAGA ARAMBARRI, MARÍA ISABEL

EAJ PNV
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2007/09/26

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/21 - 2007/09/26

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/09/26

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/09/26

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20