LÓPEZ DE LACALLE MARTÍNEZ DE ANTOÑANA, MARÍA ELENA

EH BILDU
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Mahaia

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko Bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2011/06/15 - 2015/06/18

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2011/06/20 - 2015/03/31

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Idazkaria

Aldia: 2011/07/19 - 2015/06/18

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Zuia, Salvatierra/Agurain, Añana, Campezo-Montaña alavesa/Kanpezu-Arabako Mendialdea eta Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2011/06/15