GARCÍA DE SALAZAR OLANO, MARÍA DEL PILAR

11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/06/15 - 2013/03/27

Foru Araubidearen eta Sustapen Ekonomikoaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/03/27

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/03/27 - 2015/06/18

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/06/15 - 2013/03/27

Foru Araubidearen eta Sustapen Ekonomikoaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/03/27

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/03/27 - 2015/06/18

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/01/24 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/01/28 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/01/28 - 2011/03/29

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/01/28 - 2011/03/29

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/01/28 - 2011/03/29

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/01/24