ROLDÁN MELENDEZ, MARÍA DEL MAR

11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - 2020/096/14

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/06/14 - 2020/09/02

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/09/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/09/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bateraezitasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/06/18 - 2017/06/14

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2015/09/11 - 2017/09/14

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2015/09/11 - 2017/09/15

INDESA 2010 Enplegu Zentro Berezia berregituratzeko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/01/30 - 2019/04/02

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2017/09/14

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2017/09/14

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/07/14 - 2019/04/02

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/09/15 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/10/26 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18