POLAINA GONZÁLEZ, MARÍA CRUZ

Baja
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2017/10/09

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzardea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/09/14

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2016/01/07

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/09/14

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/01/07 - 2016/06/10

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/06/10 - 2017/03/14

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/09/14 - 2017/10/19

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/09/14 - 2017/10/09

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18