GONZÁLEZ CALVAR, MARÍA CRISTINA

12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2023/06/19 - Gaurdaino

Batzarkide taldea: PSE-EE

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2023/06/19

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)
ÁLVAREZ ZUBIZARRETA, MARÍA DEL CARMEN ARGOTE URCELAY, FRANCISCO JAVIER BARANDICA SANTOS, ÍÑIGO BASTERRA UGARRIZA, IRMA MARÍA BENGOA LARRAURI, GARIKOITZ BESA SÁNCHEZ, ANA ESTÍBALIZ CANTO LLORENTE, ESTÍBALIZ CASTRESANA ASTARLOA, MARÍA DE LA ENCINA COLOMA JIMÉNEZ, ALAIN DÍEZ ANCHUSTEGUI, JOSEBA EGILUZ IBARGUEN, JOANA FERNÁNDEZ VILLATE, GUSTAVO FERNANDO GARCÍA RUIZ, DANIEL GARCÍA-MORENO LÓPEZ, JOSÉ DAMIÁN GARNICA AZOFRA, MIGUEL GOIRI ZAMORA, IDOIA GONZÁLEZ CALVAR, MARÍA CRISTINA GONZÁLEZ SAN VICENTE, FÉLIX ANTONIO GONZÁLEZ VICENTE, RAMIRO IBARRONDO BAJO, JORGE IBISATE DÍEZ-CABALLERO, RUTH IRCIO VEA MURGIA, ITZIAR JIMÉNEZ ALCUDIA, EVA MARÍA LÓPEZ DE ARROYABE SAEZ DE MATURANA, EVA MARÍA LÓPEZ UBIERNA, JESÚS MARÍA MARTÍNEZ CERRILLO, NEREA MARTÍNEZ DE ITURRATE SANCHO, ESTITXU MONJE FRÍAS, FRANCISCO DE BORJA MORALES PERAL, ANA MÚGICA ZIRIANO, JUNE NOGALES PRIETO, JON PABLO OCHOA DE ERIBE ROMÁN, ELISABETH ORTIZ DE GUINEA VEA MURGUIA, GORKA OYARZABAL DE MIGUEL, IÑAKI PARRA ZAMBRANO, CONSUELO PÉREZ DE ARRILUCEA PÉREZ DE LECETA, ÁNGEL MARCOS RODRÍGUEZ LLINARES, DAVID RODRÍGUEZ VERGARA, ZURIÑE ROMERO GAMIZ, JONATHAN RUIZ DE GALARRETA GAMIZ, JOSEBA IÑAKI RUIZ HUIDOBRO, MARÍA ARANZAZU SALAZAR AGUAYO, ANA ISABEL SÁNCHEZ CASTRILLO, EDER SAUTU APELLÁNIZ, LUIS MARÍA SECO DÍAZ, MARÍA BEGOÑA TORREMOCHA GALÁN, RUBÉN ULLIBARRI URRACA, IÑAKI XABIER URKIXO ORUETA, JON IÑAKI VALDOR SOBRÓN, XABIER VENCESLAO PUEYO, CLAUDIA
        EAJ-PNV - 15
        EH BILDU - 14
        PSE-EE -9
           PA - 9             
        E ARABA - 3   
        VOX - 1

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - 2023/04/04

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2019/06/19 - 2019/07/17

Batzarkide taldea: EUSKAL SOZIALISTAK

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2015/06/19 - 2015/07/08

Batzarkide taldea: EUSKAL SOZIALISTAK

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2011/06/20 - 2015/03/31

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/07/19 - 2015/06/18

Foru Araubidearen eta Sustapen Ekonomikoaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/02/03

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/02/03

Fiskalitateari buruzko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/10/11 - 2013/03/14

Krisia gainditzeko plana prestatzeko batzorde txostengilea

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2011/11/10 - 2013/03/19

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/19 - 2012/10/30

Arabako Toki Erakundeak Finantzatzeko Foru Funtsa arautzen duen Foru Araua aldatzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/02/07 - 2015/03/31

Ponentzia arautzen duen foru araua aldatzeko ponentzia, ondasun higiezinen katastroko balioa eta hura kalkulatzeko irizpide teknikoak aztertzeko, bai eta balio horrekin lotutako foru arauak ere.

Kargua: Bokala

Aldia: 20/03/2014 - 31/03/2015

Batzarkide taldea: EUSKAL SOZIALISTAK

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria - Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/21 - 2011/06/15

Toki Administrazioko eta Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Berrikuntza eta Sustapen Ekonomikoko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Zambranako Arau Subsidiarioetan Arabako Foru Aldundiaren jarduerari buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2010/11/12 - 2011/03/18

Batzarkide taldea: EUSKAL SOZIALISTAK

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)