ABECIA ANSÓTEGUI, MARÍA ARANZAZU

Elkarrekin Araba - Podemos / Ezker Anitza / Equo Batzarkide Taldearen Bozeramailea
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 14/06/2019 - Gaurdaino

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2019/06/19 - Gaurdaino

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/0716 - Gaurdaino

Lehendakaritza, Euskera, Berdintasun, Lankidetza eta Giza eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/07/16 - Gaurdaino

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 16/07/2019 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/07/14 - 2019/04/20

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/10/26

Bozeramaile batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2016/05/05 - 2019/04/02

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2019/04/02

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2017/09/14

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18