MARCO TABAR, ALFREDO

Arabako PP
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 13/06/2003/06/13

Osoko Bilkura

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1999/07/06 - 1999/07/29

Mahaia

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1999/07/06 - 1999/07/29

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1999/07/16 - 1999/07/29

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1980/05/25

Foru Araubide eta Udal-Gaien Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1980/05/25

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07