ARRUABARRENA JULIÁN, MALENTXO

9. legegintzaldia

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2013/01/09

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/01/09

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/01/09

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/01/09

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua: (BAJA) (BAJA)

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)