ARISTIZÁBAL MEJÍA, LUIS RICARDO

7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/09/29 - 2007/04/03

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2004/06/15

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/06/15 - 2007/04/03

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2007/04/03

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/06/15 - 2005/06/06

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/10/07 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/09/29