SALGADO GONZÁLEZ, LUIS MARÍA

11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 2019/11/20 - Gaurdaino

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 2020/01/09 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/11/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Gizarte Ongizate Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/03/11

INDESA 2010 Enplegu Zentro Berezia berregituratzeko ponentzia

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2017/04/30 - 2017/11/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Gizarte Ongizate Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/06/18

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Krisiaren ondorioak gainditzeko plan bat egiteko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/11/10 - 2013/03/19

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15