LÓPEZ DE JUAN ABAD FERNÁNDEZ DE LABASTIDA, JOSÉ MANUEL

5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko Bilkura

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/03

Mahaia

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/03

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1995/06/29 - 1999/04/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/03

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: 1. Lehendakariordea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/06/22

Mahaia

Kargua: 1. Lehendakariordea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/06/22

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 1. Lehendakariordea

Aldia: 1991/06/25 - 1995/06/22

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: 1. Lehendakariordea

Aldia: 1991/07/05 - 1995/06/22

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Herrilan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Trebiñuri buruzko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1994/11/15 - 1995/06/22

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/03/27

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1988/01/20 - 1991/03/27

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/09/18 - 1991/03/27

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/03/27

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/03/27

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/03/27

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/03/27

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03