LÓPEZ DE ABERASTURI BARRÓN, JOSÉ MARÍA

3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31- 1991/06/17

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/03/27 - 1991/06/17

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03