LETONA AINZ, JOSÉ LUIS

EAJ PNV
8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/21 - 2007/10/08

Toki Administrazio eta Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/01/31

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/01/31 - 2011/03/29

Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Gazteriaren eta Gizarte Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Sustapen Ekonomiko eta Berrikuntzaren Kudeaketako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Eibar-Gasteiz autobidearen finantzazioari buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2004/10/29 - 2005/03/11

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2003/06/13