LECEA ZUBIAURRE, BENITO

2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/10/10 - 1987/04/15

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/01/25 - 1987/04/15

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1984/03/06 - 1987/04/15

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1986/02/19 - 1987/04/15

Ikerketa Batzordea, Laudioko saihesbidea eta Gasteizko ingurabidea eraikitzeko Obretan izan diren gehikuntzen eta desbideratzeen arrazoiak aztertzekoa

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/02/03 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/10/10