LAMAZA MARTÍNEZ, AZUCENA

PSOE PSE-EE
4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/06/22

Osoko Bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/09/24 - 1995/06/22

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/09/24 - 1995/06/22

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/09/24 - 1995/06/22

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1991/09/24 - 1995/06/22

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/06/22

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/03/27

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/03/27

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/03/21

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/03/27

Batzarkide taldea:

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03