MARTÍN HERNANDO, KOLDO IMANOL

Orain Araba
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2015/06/23 - 2019/04/02

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/03/14

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/03/14

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/03/14

Toki erakundeen finantzaketari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/07/07 - 2017/03/14

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2017/07/11

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/03 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2019/04/02

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/07/19 - 2019/04/02

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/09/01 - 2018/12/01

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2015/06/18