ALDAMA ALBISUA, KEPA MIRENA

EAJ PNV
9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Foru Araubidearen eta Sustapen Ekonomikoaren Batzordea

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/03/27

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/03/27

Toki Administrazioko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/02/11 - 2015/03/31

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/06/12 - 2015/06/18

Arabako Lanak Foru Sozietate Publikoak langileak kudeatzeko eta lanak kontratatzeko egindako jarduerei buruzko ikerketa-batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/12/19 - 2015/03/12

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2011/06/15