JULIO ABENGOZAR OVIEDO

2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1985/11/15

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1985/11/15

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1984/11/04 - 1985/11/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/14