LIBERAL LIBERAL, JULIA MARÍA

PSOE PSE-EE
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: 2. idazkaria

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Mahaia

Kargua: 2. idazkaria

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2016/02/04

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Toki erakundeen finantzaketari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/07/07 - 2017/01/19

INDESA 2010 Enplegu Zentro Berezia berregituratzeko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/01/30 - 2017/11/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Comisión de Régimen Foral y Promoción Económica

Kargua: Vocal

Aldia: 21/09/2011 - 31/03/2015

Comisión de Hacienda, Finanzas y Presupuestos

Kargua: Vocal

Aldia: 21/09/2011 - 31/03/2015

Comisión de Bienestar Social

Kargua: Vocal

Aldia: 21/09/2011 - 31/03/2015

Comisión de Incompatibilidades

Kargua: Vocal

Aldia: 21/09/2011 - 19/10/2012

Comisión de Euskera, Cultura y Deporte

Kargua: Vocal

Aldia: 07/05/2012 - 19/10/2012

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Pleno

Kargua: Procuradora

Aldia: 20/06/2007 - 29/03/2011

Comisión de Bienestar Social

Kargua: Vocal

Aldia: 24/09/2007 - 29/03/2011

Comisión de Euskera, Cultura y Deportes

Kargua: Vocal

Aldia: 24/09/2007 - 29/03/2011

Comisión de Innovación y Promoción Económica

Kargua: Vocal

Aldia: 24/09/2007 - 29/03/2011

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 20/06/2007