CELORIO DÍAZ, JUAN JOSÉ

10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/03/14

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/03/14

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 -2017/07/11

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/09 - 2016/06/10

Ekonomia Garepenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/06/10 - 2017/03/14

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/03 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/03 - 2018/04/19

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/03 - 2019/04/02

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/03 - 2019/04/02

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2018/03/01 - 2018/06/01

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/03/18 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18