ALONSO RAMÍREZ, JUAN CARLOS

PSE-PSOE
5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/10/04 - 1999/04/21

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1996/06/11 - 1999/04/21

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/27 - 1999/04/21

Herri Lan, Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/10 - 1999/04/21

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1995/10/04