BIZARRO DELGADO, JOSÉ JAVIER

10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: 1. idazkaria

Aldia: 2015/06/18 - 2017/07/11

Mahaia

Kargua: 1. idazkaria

Aldia: 2015/06/18 - 2017/07/11

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 1. idazkaria

Aldia: 2015/06/23 - 2017/07/11

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/03/14

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/03/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2017/07/11 - 2019/04/02

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/03 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/03 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/03 - 2019/04/02

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2017/11/02 - 2017/12/01

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/17 - 2018/04/18

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2019/03/01 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18