CIARSOLO GUERENABARRENA, JOSÉ

Ordezko bozeramailea
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Lehendakaritza, Euskara,Berdintasun, Lankidetza eta Giza eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Ekonomia Garapenaren, Berrikuntzaren eta Demografía Erronkaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/07/17 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18